Ik ben op zoek naar een goede verzekering voor mijn hond waarbij consulten en entingen worden vergoed?
Wie weet een goede die niet al te duur is?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wie weet een goede die niet al te duur is?
het zijn dan padden met een schild maar een pad lijkt op een kikker maar een schildpad zonder schild lijkt helemaal niet op een pad (of kikker) waarom word hij dan toch schildpad genoemt?
Het teefje dat we hebben is absoluut niet dominant, eerder onderdanig. Ze is dol op andere dieren(we hebben ook een poes die overigens de 'baas' is over de hond) en mensen.
Eigenlijk hadden we al besloten dat de nieuwe pup weer een teefje moest zijn, tot ik op internet ineens las dat dat blijkbaar niet zo'n goed idee is.
De hond die we hebben is trouwens een labrador mixje, en de pup die we krijgen is een duitse staande mixje.
Wie heeft er ervaring met 2 teefjes in huis?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing