Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat kan ik gebruiken als anti schuif, onder meubels?

Ik ben momenteel bezig met het maken van mijn eigen meubelstuk, dit wordt een kastje die niet recht tegen de muur staat, maar onder een kleine hoek.

Eigenlijk is het een soort van ladder die je tegen de muur zet en de treden zijn dan planken, waar je foto's o.i.d. op kunt plaatsen.

Omdat het meubelstuk onder een hoek staat en op parket, ben ik bang dat dit kan gaan schuiven. Ik ben geen voorstander van boren/plakken aan de grond en vastmaken aan de muur is wel mogelijk, de muur is 1 cm dik en dan hol, dus ook moeilijk om echt aan te bevestigen.

Ik dacht nu aan een soort van zacht rubber, dat ik vast maak onder de twee poten, doordat het zacht rubber is slipt deze vast op de grond. Wat kan ik hier het best voor gebruiken en waar vindt ik dit?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Hoe krijg ik mijn boortje uit de boormachinekop?

Ik heb zo'n boormachine waar je aan moet draaien om een boortje met rond uiteinde in vast te zetten. Tijdens het boren is dit boortje warm geworden en in de mond van de boormachine gezakt. Nu krijg ik met geen mogelijkheid de ringen teruggedraaid om het boortje weer te verwijderen. Ik heb het al geprobeerd met twee notenkrakers om de hefboom iets te vergroten. Wie heeft een tip?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing