Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan je een verrot raamkozijn makkelijk schoonmaken en schoon houden zonder allerlei dure dingen te hoeven kopen?

In de winter zijn ramen vaak nat, waardoor een houten raamkozijn (met name de onderkant) op den duur gaat Het was ooit mooi geschilderd, maar ook de verf is voor een groot deel kapot gegaan door het vocht.
Hoe kan ik het kozijn het makkelijkste schoonmaken, zonder dure dingen ervoor te hoeven kopen? Ik heb namelijk geen schuurmachine ed.
Gewoon met een schuursponsje schoonmaken werkt niet.
Of kan je de onderste rand van het kozen makkelijk eruit halen en er een nieuw randje inzetten?

En hoe kan je het makkelijkst zorgen dat het voortaan niet meer of in ieder geval minder snel gaat verrotten?
Heb je verf- of houtsoorten die minder kwetsbaar zijn?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Weet iemand waar ik lachspiegels kan kopen? of iets vergelijkbaars? of eventueel zelf maken! zie uitleg!

Wij bouwen met carnaval ieder jaar een carnavalswagen en dit jaar willen wij er o.a. lachspiegels op maken. Ik heb informatie op internet opgezocht maar deze lachspiegels blijken ontzetten duur te zijn, ze zijn bijna €300,-
Weet iemand waar ik ze goedkoop kan kopen of iets vergelijkbaars of hoe ik ze eventueel zelf zou kunnen maken? Ideeen zijn altijd welkom!

Alvast Bedankt!

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing