Wat te doen met deze muren voordat ik ga behangen?
Behang is al in huis (vliesbehang) en nu willen we gaan behangen maar helaas na 4 lagen behang weggehaald te hebben komen we een slechtere muur tegen. Kunnen we hier gewoon overheen behangen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Behang is al in huis (vliesbehang) en nu willen we gaan behangen maar helaas na 4 lagen behang weggehaald te hebben komen we een slechtere muur tegen. Kunnen we hier gewoon overheen behangen?
Ik heb een boekenplanksysteem hangen aan een dragende betonnen muur van mijn huis. De planken zijn net iets meer dan 3 meter lang. Ze zijn bevestigd met 6 verticale metalen strips aan de muur waarin de steunen zijn gehaakt en daarop liggen de vier planken.
De metalen strips aan de muur zijn denk ik iets meer dan een meter lang en elk bevestigd met 6 schroeven in de muur. Het geheel hangt dus aan 36 schroeven.
Nu wil het geval dat van elke metalen strip de bovenste, en soms de bovenste twee, schroeven langzaam uit de muur aan het komen zijn. (De andere schroeven zitten nog muurvast, bleek bij controle.)
Mijn vraag is: hoe krijg ik dezelfde maat schroeven met nieuwe pluggen weer in het inmiddels duidelijk te groot geworden boorgat? Bestaat er iets waarmee het boorgat gevuld kan worden? En dat dan sterk genoeg is om een flink gewicht te dragen? Heeft iemand goede ervaringen ergens mee?
Ik boor liever geen nieuwe gaten omdat dat zelfs met een heel zware klopboor tot gesmolten boortjes leidde, zo hard is de muur.
ik heb een stukje (beuken)hout van 8.0cm x 8.0cm x 0.40cm
bij 20 graden celcius.
als ik deze in de vriezer leg en afkoel tot -10 graden, zijn deze afmetingen dan merkbaar veranderd?
Voor een experiment op school hebben we heel erg felle lampen nodig, weet iemand welke soort lamp het felst is?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing