Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huid. Vragen over beauty en verzorging in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, make-up en parfum vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan botox op vroege leeftijd rimpels verminderen of voorkomen?

De reden dat ik dit vraag is omdat mijn vriendin op haar 20e (ja echt waar) wilt beginnen met botox omdat ze rimpels heeft bij haar gezichtsuitdrukkingen die niet helemaal verdwijnen, alleen op haar voorhoofd. Ik zie er niks van maar blijkbaar is het er wel.

Ik kan het antwoord niet helemaal duidelijk vinden op internet maar er is toch geen positief effect of advies om vroeg te beginnen met botox zodat je op je 30e helemaal geen rimpels meer hebt?

Iemand die op zijn 20e begint heeft toch hetzelfde resultaat als iemand op zijn 35e die voor de eerste keer botox doet?

Ook las ik dat botox juist andere gezichtsspieren meer aan het werk zet en je juist sneller rimpels krijgt, klopt dit ook?

Bedankt

3 jaar geleden
in: Huid

Wat kun je doen tegen overmatig transpireren op je gezicht?

Mijn oksels, buik, rug, borst, etc. Alles is nog droog, dus je zou zeggen dat het lichaam het dan niet veel te warm heeft? Maar mijn gezicht zit ondanks dat, tóch flink onder het zweet: begint met enorm glimmende huid, daaraan zie je al heel goed dat je aan het zweten bent, en daarna komen de druppels, soms echt letterlijk dat de druppels van mijn neus omlaag vallen!!

Niet alleen beschamend maar ook héél irritant: constant moeten afvegen, of soms in je ogen...

Kan ik ergens op letten of anders doen om dit te verminderen?

3 jaar geleden
in: Huid

Wanneer zonnebrand gebruiken met acne?

Goedemiddag,

Ik heb een belangrijke vraag. Ik heb de afgelopen 12 maanden redelijk wat acne gehad terwijl ik de rest van mijn leven wel gespaard ben gebleven. Nu is het bijna helemaal weg alleen nog wat kleine rode stipjes en een enkel puistje of 2 max.

Nu probeer ik ook van de rode stipjes af te komen en zeggen ze dat je eigenlijk altijd zonnebrand moet gebruiken onder de zon.

Maar zonlicht komt ook door bewolking heen. Soms ga ik 15 min lopen en ben elke dag wel 1-4 uur buiten. Moet ik dan zonnebrand smeren als de zon er af en toe doorheen komt of echt alleen als die vaak erdoorheen komt. Wat nu ook het is echt slecht weer alleen de zon is er wel 15 min vol doorheen gekomen en heb ik toch maar weer gesmeerd.

Soms ga ik mijn pauze even 30 minuten naar buiten en is het best bewolkt, moet ik het dan ook weer smeren?

Ik probeer te begrijpen wanneer het wel en niet moet anders ben ik constant om de 2 uur zonnebrand aan het op doen terwijl het geen effect heeft of is altijd zonnebrand gebruik heel letterlijk dus ook met bewolking en gewoon om de 2 uur weer insmeren in het gezicht?

Alvast bedankt

3 jaar geleden
in: Huid
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing