waarom zijn de getallen op mijn toetsenbord van onder naar boven en op een pin automaat van boven naar onder in volgorde?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik werk met meerdere SD kaarten. Daarom zou het fijn zijn om ze tegelijk te kunnen gebruiken. Ik heb een macbook pro retina 2015.
Alvast bedankt!
Ik heb een laptop met een nvidea gtx 950m en een i5-5200u, Kan mijn laptop aansluiten op de Ultra wide monitor 25 inch van Lg?
Specs:
Gtx 1060 3gb
Intel core i3 7100
Asus prime b250-k
Evga 500 watt
1tb hdd
Kingston tech 8 GB ram
Dit wordt mijn eerste PC!
Als ik mijn imac aanzet dan hoir je het bekende gluidje, zie je het apple logo'tje, lijkt net alsof de ikac gaat opstarten.....en dan gaat hij uit :/
Het lukt mij ook al niet om de imac op te starten met de shift toets ingedrukt te houden.
Enige wat lukt is cmd + r maar dan begrijp ik niet wat ik moet doen.
Toegevoegd na 1 minuut:
Sorry voor de spelfouten, ik tik dit op mijn iphone :p
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing