wat is de maximale ram geheugen is dat meer als 8 Gb? voor intel (R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 2.83GHz 2.83 GHz
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb sinds gisteren een nieuwe USB headset, (cm storm sirus 5.1) maar als ik hem inplug hoor in een constante ruis. (en word harder als ik me computer aan het werk zet)
Bij de set zitten ook de "gewone" groen,roze,oranje,zwarte stekkertjes maar die wil ik niet gebruiken, omdat ik ook gewoon af en toe me 5.1 boxen wil gebruiken.
heb de set ook getest op een laptop (zonder stekker in het stopcontact) en dan hoor ik het ook nog (wel minder).
wat is de oplossing? of is het een productiefout?
hallo,
ik heb de laatste tijd wat probleempjes gehad met mijn laptop
dus ik besloot een systeem herstel te maken van de harde schijf,
ik heb nog een externe harde schijf van 500 GB (100 GB gebruikt) dus daar kan ik vast die kopie op zetten
maar.... toen ik op systeem herstel drukte en mijn harde schijf selecteerde stond er bij dat deze niet geformatteerd was naar NTFS (zie afb. )
is er een manier om de systeem kopie op de harde schijf te zetten zonder dat ik mijn bestanden kwijt raak als ik mijn schijf formatteer??
groetjes
Sinds vanochtend rond een uur of 11 wil het geluid van mijn laptop het niet meer doen. In het luidspreker icoontje rechts onderin staat een kruis en de laptop kan geen geluidsapparaat vinden (terwijl hij dit altijd al heeft gedaan). Ik heb niet veel verstand van computers dus graag niet al te moeilijke uitleg, alvast bedankt!
ik ga een gaming laptop kopen en daarmee veel multiplayer spellen spelen zoals bf, cod, titanfall.
nou wil ik graag weten hoe ik de beste draadloze wifi kan hebben.
dus wat ik met de laptop kan doen, wat ik met de router/modem kan doen en welke ik zou moeten nemen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing