Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan iemand uitleggen wat nu precies de accu, netstroom en adapter bij een laptop is en wat nu het beste is om te doen?

Ik ga over 3/4 weken een nieuwe laptop kopen en ik wil hem zo goed mogelijk gaan ''behandelen''. Met mijn huidige laptop had ik alles er gewoon in en hij laadde eigenlijk dus altijd op. Nooit zonder gedaan. Ik kwam er dus achter dat het heel slecht is en ik wil niet weer dezelfde fout maken.

Wat is nu eigenlijk precies de accu, netstroom en adapter? Want daar lees ik veel over, maar snap niet precies wat wat nu is. En welke manier is dan het beste om te gebruiken?

Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware

Wanneer ik de lengte van een usb kabel van een harde schijf uitbreid met 2 usb verlengkabels van samen 5 meter zal er dan snelheidsverlies zijn?

Ik heb thuis een harde schijf en de lengte van de kabel die er bij zit is niet lang genoeg en daarom heb ik deze uitgebreid met 2 usb-verlengkabels van samen ongeveer 5 meter. Nu kan het zijn dat door de lengte van alle kabels samen dat daardoor de snelheid van de verbinding tussen de harde schijf en de computer minder wordt. klopt dit? en zo ja in welke mate?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware

Ik heb een probleem om via het video de luxe 18 van Magix een dvd te branden. Wie kan mij helpen?

Met een camcorder heb ik opnamen gemaakt. Hiervan heb ik een film gemaakt met het Magix programma. De film is 1 uur en 38 min en is 5,5 GB groot. Dit past niet op een dvd van 4,7 GB. Ik heb hem opgeslagen als Mpeg-video. Nu is het 4,3 GB. Het branden gaat nu goed maar de dvd speelt niet af in een dvd speler, wel op mijn laptop. Wat doe ik fout om hem toch in een willekeurige dvd-speler af te spelen?
Ik wil hem eigenlijk niet splitsen.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing