Waarom moet je een usb stick veilig verwijderen?
Zoals de vraag al zegt:
Waarom moet je een usb stick veilig verwijderen?
En kan het veel kwaad als je het niet doet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zoals de vraag al zegt:
Waarom moet je een usb stick veilig verwijderen?
En kan het veel kwaad als je het niet doet?
IK heb 2 fysiek servers op de 2 wil ik gaan virtualiseren, ze worden aangesloten met een data storage is het dan mogelijk om vanaf daarop de servers kan opstarten dus zeg maar de HDD op remote
ik heb net mijn hele pc opnieuw geïnstalleerd maar nu wilt nu doet mijn beeldscherm raar... ik heb alles al nagekeken ik heb alle mogelijke drivers geinstalleerd het scherm automatish laten adjusten... en dit ook nog handmatig gedaan... ik heb alle stroom eraf gehaald om te kijken of dit hielp maar wat ik ook doe niks helpt.
Help please?
ik heb even een foto gemaakt van me scherm zodat je kan zien wat ik bedoel
Toegevoegd na 1 uur:
Vraag is opgelost.
Wat ik gedaan heb is gewoon even de monitor draden verwisselen... en vervolgens telkens op auto adjust op mijn monitor gedrukt... met een beetje gedoe en gewissel van de draden is mijn probleem opgelost!
Bedankt voor jullie hulp!
Ik wil graag informatie hebben over de SAS en wat het doet
het gaat om een ip camera die ik wil aanschaffen maar ik weet niet wat dit : minimale verlichting: 0.5lux @ f2.0 wil zeggen ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing