Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Documenten blijven in de wachtrij staan van de printer, hoe te verhelpen?

Ik heb een HP Officejet Pro L7680 All-in-One printer. Nooit problemen mee gehad. Vandaag wilde ik meerdere dingen uitprinten (word-bestanden en foto's) maar dit weigert de printer te doen. Mijn computer zegt dat die print maar de printer zet de bestanden in de wachtrij. Dus ik heb alle HP programma's verwijdert en opnieuw geïnstalleerd. Maar dit heeft niet tot een verbetering gezorgd. Iemand een oplossing?
ps: printer is aangesloten via USB verbinding.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware

Kun je als ondernemer / web-ontwikkelaar goed met een Chromebook uit de voeten (ook offline)?

Voornamelijk het offline gebeuren baart mij een beetje zorgen. Kan iemand daar iets over vertellen?

Hoe je dit bijvoorbeeld als je lokaal wordpress (of ander cms) wilt draaien / aanpassen van theme is dit dan mogelijk? Bij windows heb je wamp en bij mac mamp maar hoe doe je dit bij een Chromebook?

Alle overige informatie van jullie of van anderen over dit onderwerp zijn welkom.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing