Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat is beste werkgeheugen voor mijn computer? zie beschrijving.

Ik wil dus mijn werkgeheugen uitbreiden maar er zijn er zo veel. Ik heb een IMEDIA 5504 Motherboard en Packard bell NEC computer. Ik heb zelf nu Pc2-4300 (266 MHZ). CPU-Z beveelt me een Pc2-4200 aan maar een ander programma DDR2-667, Pc2-5300, C5, non ECC. Aan welke eisen mijn werkgeheugen voldoen?
En wat is verschil tussen valueram en hyperX?

Alvast bedankt:)

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware

2 maanden oude computer start opeens heel langzaam op, hoe kan dit?

2 maanden geleden heb ik een nieuwe computer gekocht en ik heb er al af en toe problemen mee. Het beeldscherm dat opeens een andere resolutie heeft, maar nog aangeeft dat hij dezelfde resolutie heeft, of dat na het opstartscherm alles gewoon zwart blijft. Vandaag heb ik (2 weken geleden had ik dit ook) dat mijn computer na 20-30 minuten pas opstart. Ik zie dan al het bureaublad, maar pas na 20 minuten kan ik pas ergens op klikken. Druk ik eerder op bijvoorbeeld een map op mijn bureaublad, loopt hij vast en krijg ik een melding dat Windows niet meer werkt.

Ik heb er helemaal niet veel opstaan en de ene keer heeft hij hier last van (laatste keer was dus 2 weken geleden en dan vandaag weer) en gisteren bijvoorbeeld heb ik helemaal geen problemen gehad. Wat kan hier de reden achter zijn?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware

Wat zijn de stappen die ik moet volgen om mijn nieuwe router goed af te stellen?

Ik heb pas een abonnement afgesloten met een downloadsnelheid tot 50mbs internet.
maar... nu is mijn downloadsnelheid maar 2.5mbs!
ik heb een ontvanger in mijn pc die tot 300mbs aan kan, en heb van te voren gecontroleerd of het mogenlijk is tot 50mbs in mijn huis te ontvangen. dit was mogenlijk.

nu heb ik mijn router aangesloten en heb maar 2.5mbs...
Deze gegevens zijn er bij verschillende "snelheids testers" op het internet uit komen rollen

ik weet dat je met de kabel direct via de router een betere verbinding hebt.. maar ik zou graag draadloos willen.

wie weet hoe ik mijn router goed afstel? of wat ik fout doe?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing