kan ik via een harde schijf een blurayfilm op mijn ps3 Afspelen>?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Mijn monitor (acer - AL718) word aan de bovenkant heel warm na een tijdje (30 minuten tot 2 uur is ie al heel warm), is dit normaal? Of kan er nu iets kapot branden?
Ik heb gisteren deze monitor bij het goed gekocht, en daarvoor had ik nog zon oude dikke monitor, nu dus een plattere. En de speakers doen het niet, ik weet niet of ik een driver moet installeren om de speakers te laten werken of niet, want hij deet het wel gewoon gelijk (het beeld), zonder ook maar iets te installeren.
hp
Gisteren was de harde schijf (Western Digital) nog wel zichtbaar op het schijfmenu. Nu niet meer. Als ik hem opnieuw aansluit krijg ik wel een meldinggeluidje dat hij is verbonden met de computer, vervolgens geeft hij dan aan dat het apparaatstuurprogramma is geïnstalleerd. Alleen is hij niet zichtbaar. Weet iemand wat ik kan doen?
Alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing