Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

BSOD Pc valt weg.

Ik heb gisteren nieuw geheugen gekocht, heb ze gelijk in mn pc gedaan. Alles werkte prima, tot vandaag, heb schijfdefragmentatie gedaan, en toen mijn pc uitgedaan. Later toen ik mn pc weer aan wou doen, kwam ik niet in windows, ik kreeg een blauwe scherm en toen viel die uit. Wilde niet meer opstarten tot ik systeem herstel gedaan heb. Nu werkt alles weer goed. Ligt dit aan de geheugens of ligt het aan defragmenteren.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware

Problemen met router. Please help.

Ik heb een Sitecom router welke sinds de aankoop niet goed wil werken.
De “defecte”router is heel traag bij het opstarten van een site (vooral als deze nog niet eerder bezocht is)
Ik heb twee dezelfde routers van dit type en één werkt wel goed en de andere niet. De “defecte” router heb ik al laten vervangen in de garantieperiode en heb toen een andere gekregen welke het zelfde probleem geeft.
Het enige verschil is dat de firmware versies niet gelijk zijn. Instellingen zijn wel gelijk.
Testen die ik heb gedaan:
Beide routers op één locatie getest (“defecte”blijft fout geven en andere router werkt prima)
Beide routers met verschillende Pc’s getest (draadloos en bedraad) (blijft zelfde fout geven op “defecte”router en op andere router werkt het probleemloos)
Please help !!!!!

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware

Zou 12 GB ipv 4 GB veel schelen in snelheid? Ik heb een redelijk moderne PC met een i5 750 processor en vaak veel vensters open.

Ik doe niet aan videobewerking. Ik zou ook kunnen doorsparen voor een 128 GB SSD.

Toegevoegd na 2 uur:
Ik heb nu win 7 64 bit met 4 GB en vooral browservensters open. Het opstarten en afsluiten duurt erg lang, hoewel ik regelmatig reinig en programma's starten ook langzaam. Ik wil nu meer snelheid, maar ssd én ddr3 is me te duur. De c-partitie is ongeveer 60 GB, terwijl ik programma's standaard op d: installeer.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing