Hoe zie ik hoeveel geheugen in mijn pc zit?
En is het handig om dit in de nieuwe pc te zetten? Heb windows XP
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
En is het handig om dit in de nieuwe pc te zetten? Heb windows XP
Wie kan mij helpen? Mijn hpphotosmart 2410 loopt vast bij opstarten. Zandloper coninue in display. Hij doet echt niets meer? Alvast bedankt voor de reacties! Groeten Annemarie
Is het slecht voor een hardeschijf om deze op de kop in te bouwen? Wanneer ik hem namelijk normaal inbouw past dat niet i.v.m. de kabels. Ik kan mij ergens voorstellen dat op de kop consequenties heeft, aangezien er toch bewegende onderdelen in zitten.
We waren aan de computer aan het 'sleutelen' en kwamen opeens op deze vraag. We wisten beide niet waar het voor dient/diende.
Mijn geluid doet het al een tijdje niet. Ik denk dat het aan mijn geluidskaart ligt. Ik wil de drivers opnieuw installeren. Helaas kan ik het doosje met cd niet meer vinden. Dus ik weet ook niet meer hoe mijn geluidskaart heet. Weet iemand een programma die kan ontdekken welke geluidskaart aangesloten is?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing