Is het schadelijk voor de accu als ik mijn laptop constant heb aangesloten op het lichtnet?
of is het beter dat ik regelmatig de stekker uit het stopcontact trek, de accu leeg laat lopen en weer oplaadt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
of is het beter dat ik regelmatig de stekker uit het stopcontact trek, de accu leeg laat lopen en weer oplaadt?
Ik heb een Compaq Presario en moet een nieuwe accu kopen... er staat op: 9i0890 CQ60-110ED partnr. 49842-001. Mediamarkt heeft ze niet. Er zijn allerlei online-winkels waar ze te koop zijn, maar waar kan ik zoiets nou het beste bestellen? Of, nog mooier, in welke winkel kan ik zoiets nou gewoon kópen?
Mijn printer blijft aangeven dat het papier op is, terwijl dat niet zo is.
Het is een Canon S330 Photo.
Hoe zou ik dat kunnen verhelpen, want nu print hij niet.
Toegevoegd na 19 minuten:
Ik heb al vanalles geprobeerd. Papier erin en weer eruit en weer erin. Computer opnieuw opgestart. De probleemoplosser er op los gelaten. Proberen een testpagina af te drukken. Alle pluggen en stekker nagekeken. In het configuratiescherm staat hij online en gereed; maar hij blijft zeggen dat het papier op is.
ik heb een compaq presario CQ61. en ik krijg die scroll niet meer aan de praat. gewoon het aanwijzen doet het wel. wat kan k doen ..
ik heb een MSI K8TNEO Motherboard ik heb een processor amd 64 2800+ ik weet zeker dat dit board werkt ik de specs bekeken op internet en er staat vanaf amd 64
3200+
is het motherboard kapot of is de processor te traag
Toegevoegd na 11 minuten:
The K8T Neo-limited to the Athlon64 3000+ or Athlon64 3200+ processors.
dit is een gedeelte van de link
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing