Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is autofocus op een webcam een belangrijke functie?

Ik moet een webcam kopen i.v.m. een studie (contact met docent via skype ipv 5x 160 km op en neer rijden).

Moet ik tijdens een gesprek steeds het beeld handmatig scherp stellen als ik beweeg (dat zou me teveel afleiden) of blijft alles binnen een bepaalde marge scherp in beeld?

Een goede autofocus webcam kost 100 euro, zonder autofocus ben ik voor 3 tientjes klaar. Wat is de beste keuze? Na die studie zal ik de webcam waarschijnlijk niet meer gebruiken.

avatar image
paulus811
15 jaar geleden
in: Hardware

Als ik bijvoorbeeld een spel aanzet op mijn computer hoor ik een bijna onhoorbaar hoge pieptoon. Wat is het?

Ik weet ondertussen dat het te maken heeft met de videokaart. Als in het spel een groot wit vlak over het scherm beweegt hoor ik de hoge pieptoon van hoogte veranderen. Het 'probleem' doet zich voor bij spellen als de Sims 3, maar ook bij bijvoorbeeld pdf's met veel afbeeldingen erin.

Ter informatie: niet iedereen kan de toon horen, zo hoog is het. Ik ben 22, en hoor de pieptoon. Mijn ouders daarentegen horen de piep niet.

De (naar mijn idee relevante) hardware in mijn computer is als volgt:
- Grafische kaart: XFX Radeon HD 4870 XXX 1 GB GDDR5
- Processor: AMD Phenom II X4 955 / 3.2 GHz Black Edition

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing