Wat is er aan de hand als mijn computer tikkende geluiden maakt?
Mijn computer tikt en het klinkt als zo'n ouderwetse wekker. Soms is het even weg en dan begint het weer. Verder is alles normaal. Is er iets aan de hand en wat kan het zijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Mijn computer tikt en het klinkt als zo'n ouderwetse wekker. Soms is het even weg en dan begint het weer. Verder is alles normaal. Is er iets aan de hand en wat kan het zijn?
Als je een printer bijvoorbeeld een jaar niet gebruikt. Blijft de cardridge dan gewoon goed? Ik heb wel eens gehoord dat ze uit kunnen drogen.
Ik wil een printer aanschaffen om af en toe documenten te printen. Nu begrijp ik dat er laser en inktjetprinters zijn maar ik heb geen idee wat dat betekend. Ik wil gewoon goedkoop af en toe iets printen. Wat kan ik het beste aanschaffen?
waar dus een klein printpatroon is ingebouwd.
Ik heb maar weinig plaats voor mijn besnoerde muis en kom er regelmatig mee in de knoop.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing