Welke bloedwaarde is bij het opmeten belangrijk bij het krijgen van een hartaanval/hartproblemen?
Weet dat 500 de grens is. Wie heeft een idee? cholesterol is het niet. Bij 500 wordt er namelijk actie ondernomen, wat weet ik niet.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ziekten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en seksualiteit vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Weet dat 500 de grens is. Wie heeft een idee? cholesterol is het niet. Bij 500 wordt er namelijk actie ondernomen, wat weet ik niet.
Waarschijnlijk heb ik iets verkeerds gegeten of er is een nieuwe allergie bijgekomen. Maar ik heb al een aantal dagen last van jeuk in de mond en keelholte. Dit lijkt uit te stralen naar mijn oren (daar jeukt het ook). Het is heel lastig want ik kan er niet bij en er is van de buitenkant ook niets te zien.
Ik heb mijn medicijnen (cetirizine 10mg) al ingenomen, maar de klachten blijven. Morgen heb ik een afspraak met de dokter.
Heeft er iemand tips om de jeuk in mijn mond een keelholte te verlichten?
en dit is op feiten gebaseerd op de cijfers van de hiv monitoring vereniging ' we hebben meer mannen die besmet zijn dan vrouwen! 79 % is het percentage mannen in nl. die besmet is geraakt met dit verschrikkelijke virus , maar wat me opvalt is dat 72 procent van die mannen het heeft opgelopen via homo seksueel contact...
zie bron :http://www.hiv-monitoring.nl/index.php/nederlands/ en download het nieuwe rapport van 2011
dagen, weken, maanden? dit is niet na een hartaanval, maar door hartritmestoornissen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing