Wat zijn participatieproblemen voor een downsyndroom patiënt
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ziekten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en seksualiteit vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Is dit doordat je je niet warm genoeg kleed, op de tocht staat of toch echt gewoon een kwestie van besmetting/bacteriën?
Toegevoegd na 8 minuten:
ik bedoelde erfelijk
astma is erfelijk, maar heeft fijn stof een extra effect?
Toegevoegd na 30 minuten:
ik heb twee verschillende dingen gezien:
- het stof tast het slijmvlies aan, zodat het dikker wordt.
- door stof slibben de bronchiën dicht.
heeft dit met elkaar te maken, of gebeurt dit beide, afzonderlijk van elkaar?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing