Het lichaam en de geest zijn zeker unaniem met elkaar verbonden, als je holistisch kijkt naar de mens, dan gaan de darmen over vertering, dit kun je ook emotioneel of psychisch bekijken. Je kunt dit dan letterlijk zien als het verteren van allerlei indrukken. Het boek; de zin van ziekzijn, kan hierin inzicht geven, mocht daar interesse voor zijn. Naast het holistische aspect is er ook een heel aards aspect en dat is de verdovingsvloeistof die je broer heeft gekregen. Deze geven een soort vervuiling in het lichaam. Een soort residu dat achterblijft in het lichaam verstoort processen en functies van het lichaam, met uiteenlopende klachten tot gevolg. Vaak wordt dit door reguliere artsen nier erkend. Tevens is het ook moeilijk aan te tonen (oorzaak gevolg). Je kunt over het effect van verdovingsvloeistoffen lezen op de volgende site: http://bosscherstichting.org/nl/startpagina.html
Het zou zeker goed zijn, om een body detox op celniveau te doen. Eventueel kan ik wat adressen geven. Een volledige bodyscan om diagnose te stellen kan bij healthybalance (punt nl) Toch is het goed om de zenuwen sterker te maken, psyche staat toch in verbinding met het zenuwkanaal en nu is het zo dat juist de verdovingsvloeistof werkt op deze zenuwen. Er zijn maar enkele specialisten op het gebied van verdovingsvloeistoffen uit het lichaam zuiveren. Maar ik zou het vooral in dit geval zeker aanraden.
Verder vind ik het heel erg lief dat je dit voor je broer doet, hij zal wellicht hulp nodig hebben. Helemaal als hij zich niet goed voelt. Ondersteun hem maar goed, met zachte hand. Ook suplementen kunnen geen kwaad. Bijv. Multi Vitamine, omega 3, vitamine e ect. (merk orthica of aov)
Heel veel Succes
Liefs M