is homoseksualiteit een evolutionaire 'fout'?
Ik heb in de les biologie gezien dat homoseksualiteit in de genen zit, maar dit bied geen voordeel op vlak van voortplanting(vermits voortplanten niet gaat) , dus is dit dan een "fout"?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb in de les biologie gezien dat homoseksualiteit in de genen zit, maar dit bied geen voordeel op vlak van voortplanting(vermits voortplanten niet gaat) , dus is dit dan een "fout"?
Ik was nat en hij ook. En hij voelde dat hij uitging komen. Er is een par druppels sperma gevallen op mijn vagina. En hij heeft zich snel verzet om die op het bed te laten druppen.
Als de man in de vagina klaarkomt van de vrouw in de zwangerschap is dit slecht ?, zijn er nadelen of voordelen als je dit doet. Ik heb recentelijk sexs gehad met mijn vrouw die zwanger is en ben toen klaargekomen in haar vagina
Ik heb meerdere keren geprobeerd om te voorkomen van kramp tijdens het masturberen. Ook veel gezocht op internet of het misschien iets kan zijn. Ik heb nu al anderhalf jaar een relatie en we proberen het wel steeds en ook op verschillende manieren, maar elke keer krijg ik die stomme kramp in mijn benen, maar ook mijn billen en buik (ook de hand/arm als ik die gebruik). In het begin voelt het lekker en heb ik wel een gevoel dat het komt, met de tintelingen en dat ik nat ben. Maar verder kom ik niet. Hoe kan ik ervoor zorgen dat ik geen kramp krijg als ik zelf probeer te masturberen?
Ik heb nog een ander artikel gezien maar daar worden er een heleboel verschillende antwoorden op gegeven. Ik ben 20 jaar en als ik sex heb met mijn vriendin en mijn penis is stijf dan kan die niet meer naar beneden, we kunnen alleen sex hebben als ik hem stijf laat worden als ik hem al naar beneden druk. Daardoor is die een stuk minder lang en hard en is dit volgens mij vervelend voor mijn vriendin ook al zegt ze niks. Heeft iemand tips hoe ik dit kan trainen of iets aan kan veranderen. In porno films zie ik toch altijd mensen die hem continue naar beneden kunnen drukken. Is er dan iets mis met mijn penis? Alvast bedankt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing