Wat is de gemiddelde ontmaagdings leeftijd in nederland?
Wat is de gemiddelde ontmaagdings leeftijd in nederland?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wat is de gemiddelde ontmaagdings leeftijd in nederland?
Ik kwam die term tegen in een gesprekje met vriendinnen, we spraken eigenlijk over relaties, daten enzo. Ik had die term nog nooit gehoord. Waar komt die vandaan? en is het eigenlijk zo dat de term in het algemeen op alle jongens van toepassing is? Hoop dat ik met mijn vraag niemand beledig maar het is maar een vraag en eerlijke antwoorden stel ik ook op prijs.
Heeft er iemand ervaring mee? Wat is het voor/nadeel t.o. van een condoom? en worden mannen hier gelukkiger van dan een condoom?
Toegevoegd na 2 minuten:
en hoe betrouwbaar is een pessarium icm de pil. (dus zonder condoom en alles. Alleen deze twee)
Toegevoegd na 19 minuten:
Alvast bedankt voor de tot op heden gegeven antwoorden.
Ik bedoel meer de bescherming van de bevruchting. Geen soa's. Dank jullie.
* ik ben dom geweest en ben zelf ongesteld, maar ik en me vriend waren zo geil op een gegeven moment.. dat we dus ook zonder condoom deden! (klinkt vies, en was het ook wel beetje..) maar toch vraag ik me het af :$.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing