kan je maagdenvlies breken door vingeren of tampon
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Dit is een serieuze vraag uit nieuwsgierigheid, dus ik verwacht ook een serieus antwoord.
Ik weet nog niet wat er gaat gebeuren bij mij, maar donderdag moet ik zo wie zo naar de gynaecoloog voor een biopt.
Maar ik moet ook terug komen voor een onderzoek aan mijn baarmoeder omdat ik een baarmoeder verzakking heb.
En nu lees ik allemaal enge verhalen over baarmoeder verzakkingen.
Toegevoegd na 11 minuten:
Met enge verhalen bedoel ik infecties door een ring en veel pijn door operatie van de baarmoeder.
En baarmoeder die verwijdert wordt.
Of dat de verzakking weer terug kan komen als je een ring draagt, dus dat een ring niet helpt.
Ik weet het echt niet meer wat ik moet doen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing