waar komt het woord Erectie vandaan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hoi ik zit met iets en ik ben er niet trots op ofzo maar het is wel zo. Ik ben een jongen van 19 jaar en heb denk ik 2 keer een echte relatie gehad. Nu vond ik die meisjes natuurlijk ook aantrekkelijk en seks ook erg leuk enzo maar ik mocht ze ook gewoon als vriend zeg maar. Het was niet alleen seks gewoon dingen doen en praten was ook leuk.
Nu is het eigenlijk zo dat ik sinds kort meisjes niet echt meer interessant vind. Ik heb wel meisjes waar ik van weet dat ze me leuk vinden en dan ga ik er wel mee naar bed maar als ik seks heb gehad ben ik er gewoon klaar mee.
Ik wil ze dan het liefst direct weg hebben uit mijn huis. Ik vind hun gesprekken niet echt interessant (terwijl ik dat voorheen niet had met dezelfde meisjes) Voordat we seks hebben gehad vind ik alles nog wel boeiend enzo van ze. En vind ik het nog leuk allemaal ,
Tot na de seks zeg maar.
Is dit gewoon normaal of is er iets niet goed? Ik betrap me er ook op dit zodra ik klaar ben gekomen en ze beginnen te praten gewoon over iets heel anders ik echt gewelddadige gedachten krijg tegenover die meisjes.
Niet dat ik daarna handel maar ik krijg ideeën. Ik hoop dat iemand weet wat dit is en me kan adviseren,
groeten,
Ik heb het even geprobeerd deze nacht 2 uurtjes maar ik kwam niet in slaap, ligt dat eraan dat het de eerste keer is of kan ik dan gewoon beter met een pyjama slapen?a
Toegevoegd na 46 minuten:
Maar nou is mijn extra vraag: is het de 1e nacht altijd even wennen of als je de 1e nacht al niet kan slapen is het beter om een pyjama aan te trekken? Of moet ik deze nacht nog eens proberen?
Toegevoegd na 13 uur:
Maar kan iemand een uitgebreide uitleg geven over wat gezonder is aan naakt slapen dan met pyjama?
En wat kun je eraan doen?
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing