Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Psyche. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat is de diagnose van Gilles de la touerette?

op de ene site zag ik staan dat je minimaal 3 maanden last van tics moet hebben, minimaal 1 vocale tic en meerdere motorische tics.
en de andere site las ik dat je een jaar lang de tics moet hebben, zonder een langere tussen pauze van 3 maanden.

ik vraag me dus af wanneer kan je (over het algemeen) zeggen dat iemand gilles de la tourette heeft?

Toegevoegd na 30 minuten:
Ik wil dit niet weten om zelf dokter te kunnen spelen oid. maar om een verslag dat ik aan het maken ben over gilles de la tourette

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Psyche
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing