Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Psyche. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe weet ik of ik wel de goeie diagnose heb gekregen?

Ik heb een beetje het idee mijn psycholoog en die hele instelling niet echt zo professioneel is en ik heb de diagnose borderline gekregen en nu begin ik me af te vragen of ze mij die eigenlijk wel terecht gegeven hebben. Hoe weet ik of het wel echt terecht is?

Toegevoegd na 32 minuten:
En kan ik ook ergens op internet zien of de ggz waarbij ik zit wel echt goed is, weet niet zo goed hoe ik dat moet uitleggen, maar er bestaan vaak wel van die lijstjes waar alle gespecialiceerde instellingen in staan, die wel echt goed zijn en niet zomaar wat doen zonder goede papiertjes.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Psyche

Sinds ik een jaar of vijftien ben 'hallucineer' ik constant...

Had destijds een keer teveel jointjes gerookt, en begon toen heel erg duidelijk het reclame icoontje (Jamba) op de muren te zien. Sinds toen, heb ik dit soort hallucinaties altijd blijven houden. (ben nu 24)
Van absurde, komische scenes tot vliegende uilen en god weet wat.

Ik zou het toch niet een echte 'hallucinatie' noemen.
Het is alsof je te lang in een lamp hebt gekeken, en dan een vlekje op je netvlies hebt. In plaats van een vlekje heb ik echter altijd een hallucinatie, die van kleur en vorm blijft veranderen.
Ik vind het prachtig maar heb geen idee wat het is, en waar het vandaan komt.

Kan iemand mij hier meer over vertellen (ps, ik gebruik geen drugs)

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Psyche

Kan je een ander persoon worden? kan dat überhaupt wel?

Mensen irriteren soms aan mij, met name mijn vriend, omdat ik zoveel dingen vraag die k eigenlijk al weet. Ik vraag heel veel, gewoon om een gesprek te beginnen eigenlijk meer, om gewoon iets te zeggen te hebben. Ik wil hier echt graag in veranderen, want het is niet meer leuk. Soms zeg ik ook domme dingen, en dan denk ik daarna van shit had ik dat maar niet gezegd.. Hoe kan ik meer gaan nadenken bij wat ik zeg, en wat ik vraag aan mensen? Het liefst praat ik de hele dag tegen mn vriend aan, maar hij zei dat de laatste tijd dat ik alleen nog maar onzin praat. Kan ik dit weer veranderen , kan ik mezelf weer veranderen hoe ik altijd was?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Psyche
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing