Let op: Startpagina GoeieVraag geeft geen medisch advies. De antwoorden en reacties zijn geen vervanging voor een consultatie bij een arts. Raadpleeg bij gezondheidsklachten daarom altijd een arts.

kan dit, waterknie als gevolg na zware griep ?

heb twee weken geslikt. sinutab forte-dafalgan forte-spidifen als de hoofdpijn te erg was-rhini san na 18.00u ipv sinutab-na eerste week start Augmentin 875 mg voor dubbele oogontsteking en nu na bijna vier weken heb ik twee dikke knieen ???????

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Het is onwaarschijnlijk dat dit een gevolg van de griep is, vochtophopingen kunnen het gevolg zijn van overbelasting, of van een ontsteking. Laat de huisarts erna kijken en een diagnose stellen. Het kan wel dat je na de griep nog een verminderde weerstand hebt, waardoor je gevoeliger bent voor infecties.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100