Weet iemand wat de bult achter mijn oor is(Foto)?
Overal op internet gezocht. Kom er niet ver mee. Ik heb het al een paar weken(!).. aan 1 oor. Andere oor had ik dit ook maar die is verdwenen.. het doet trouwens ontzettend pijn als ik eraan zit.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Overal op internet gezocht. Kom er niet ver mee. Ik heb het al een paar weken(!).. aan 1 oor. Andere oor had ik dit ook maar die is verdwenen.. het doet trouwens ontzettend pijn als ik eraan zit.
Ik heb pijn aan mijn staartbot, en elke keer als ik zit heb ik constante pijn.
Ik krijg regelmatig bultjes die lijken op kleine muggenbulten en ook jeuken. Dit is vooral gekomen na het terugkomen van vakantie 1 maand geleden, maar dat weet ik niet 100% zeker. Ik krijg dit voornamelijk na het zitten op de bank, dus ik vermoed dat hier iets in zit. Ik merk he t(waarschijnlijk) binnen een uur op nadat ik ben gestoken/gebeten. We horen geen mug, dus ik denk niet dat dat het is. Mijn vriendin heeft dit minder vaak gehad, maar zij zit meestal op de andere helft van de bank. Heeft iemand een vermoeden wat dit kan zijn?
Ik heb gelezen over bedwantsen, maar we vinden geen restanten hiervan en ruiken ook geen amandelachtige geur.
Hoi iedereen,
Bijna altijd als ik iets leuks ga doen zoals op vakantie gaan, uit eten gaan of iets dergelijks krijg ik last van een vervelende buikpijn gevolgd door diarree. Dit gebeurt vrijwel altijd als ik aan het eten ben of net klaar ben hiermee.
Nu ga ik dus naar Londen en ben dus bang dat ik in Londen ook hier last van ga krijgen. Natuurlijk vind ik dit erg vervelend.
Ik vroeg mij af of er iets is waarmee ik dit kan vermijden. Kan ik bijvoorbeeld als voorzorg diarreeremmers innemen of is dit niet aan te raden?
Alvast bedankt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing