hoe en wanneer neem je 't best het geneesmiddel "alendronate" in?
ik sta twijfelachtig tegenover de inname van dit geneesmiddel. Is dit echt nodig bij het gebruik van een ontkalkingswerende vitamine zoals "Steovit" ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik sta twijfelachtig tegenover de inname van dit geneesmiddel. Is dit echt nodig bij het gebruik van een ontkalkingswerende vitamine zoals "Steovit" ?
Wanneer ik diep inadem hoor je een piepend geluid. Ik heb gelezen dat mensen die last hebben van een piepende ademhaling dat dit vooral bij het uitademen is. Hoe zou het kunnen komen? Ik heb er niet echt last van, maar het klinkt zo gek.
in mijn lies en op mijn billen zitten open steenpuisten, plv huisarts gebeld en nu moet ik in een zitbad kan ik een desinfecterend middel toevoegen en door de pleisters zijn de plekken heel schraal geworden kan ik daar gewoon bodylotion op smeren
Ik was al erg vroeg wakker vannacht en kon niet meer slapen. Ik heb nog niet ontbeten omdat ik misselijk ben. Mijn maag knort wel, maar ik heb totaal geen trek in eten en ben bang dat het de misselijkheid verergert. Maar nu zit ik te denken, kan ik misselijk zijn omdat ik erg veel trek heb? Het lijkt net alsof mijn maak samen knijpt. Zou dat het misselijke gevoel veroorzaken of kan dat niet?
Waarschijnlijk komt dat overgeven door bier. Normaal drink ik rode wijn en heb ik er geen last van.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing