Ik heb erg veel jeuk als ik buiten heb gespeeld, wat is dit?
Als ik buitenspeel heb ik er nooit last van, 's avonds krijg ik erge jeuk op mijn gezicht. Weet iemand of dit een zonnealergie of zo iets is?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik buitenspeel heb ik er nooit last van, 's avonds krijg ik erge jeuk op mijn gezicht. Weet iemand of dit een zonnealergie of zo iets is?
Ik zit op hockey en word dan vaak benauwd, maar dit kan ook achter de computer gebeuren... Ook heb ik veel slijm dat naar boven komt... Erg irritant want ik word dan helemaal rood...
Iemand die ik ken moet veel medicijnen nemen (Vooral kalmeerpillen en antidepressiva) en heeft altijd een droge mond, tong (dik wit speeksel) en keel.Véél drinken helpt niet, extra sterke muntjes of zuur snoep, mondspoelingen... het helpt allemaal niet. Zijn er nog andere suggesties dan hetgene ik net heb vernoemd ? Er zou iets op de markt moeten zijn, want schijnbaar hebben wel meer mensen hier last van, een soort artificieel speeksel ?
Ik ben aan het minderen met mijn antidepressiva en heb nu erg last van duizeligheid en een soort wollig gevoel in mijn hoofd, weet iemand hoelang ik hier last van houd?? Ben van 40 naar 30 mg gegaan sinds maandag.
En dan bedoel ik in dat zilverkleurig randje!
Want sinds ik een Iphone heb, heb ik lijkt wel eczeem in mijn handen, allemaal kleine jeukende bultjes die gaan drogen en vuurrode vlekken maken op mijn huid, en ik heb het alleen aan mijn handen..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing