Wat moet je doen bij gevoelige tanden?
Sinds een week heb ik zeer gevoelige tanden gekregen. Ik poetste altijd 3x per dag. Als ik iets kouds drink, doen mijn tanden oneens heel pijn. Wat moet ik doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Gebit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Sinds een week heb ik zeer gevoelige tanden gekregen. Ik poetste altijd 3x per dag. Als ik iets kouds drink, doen mijn tanden oneens heel pijn. Wat moet ik doen?
Ik moet in 2013 een beugel (brackets voor +/- 1,5 jaar)
Nu ben ik benieuwd hoe dat met de kosten en met de behandeling gaat.
Hoe ziet het behandelingstraject eruit? Eerst happen, dan brackets plaatsen enz?????
En hoe zit het met de kosten? Krijg je in 1x een rekening voor het gehele traject? Of gaat het in delen?
Alvast bedankt.
Mijn gebit zit in de renovatie, iets wat zeer nodig is. Mijn kiezen zijn nu al 'heel' gemaakt met composiet (in kleur A3). Mijn gebit is behoorlijk geel en ik vind dat echt verschrikkelijk lelijk. Ik heb altijd gedacht: eerst renoveren, dan komt het cosmetische wel (het mooier maken). Maar in februari krijg ik kronen en ik vraag me af of deze worden aangepast op mijn huidige gebitskleur of dat ik beter eerst iets aan de kleur van mijn gebit kan doen vóór februari. Het zou natuurlijk zonde zijn als ik later mijn kronen nog eens zal moeten vervangen, ze zijn hartstikke duur voor me. En maakt het uit voor het bleken dat ik composiet op mijn tanden heb?
Als iemand is opgenomen in een verpleeghuis en men vraagt aan een tandarts langs te komen, omdat niet in staat is er heen te gaan, wie betaalt dan de kosten? Valt dit onder de AWBZ?
Steeds als ik mijn neus snuit, komt er bloed in de tissue. Het bloed loopt niet echt uit mijn neus, maar mijn neus snuiten doet wel zeer aan de plek waar mijn kiezen zaten. Nu weet ik dat mensen in sommige gevallen na het trekken van hun verstandskiezen hun neus niet mogen snuiten, waar hangt dit vanaf? En is dit een slecht teken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing