Kon een Jood zich bekeren om niet gedeporteerd te worden in WOII?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Geschiedenis. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, musea, poëzie en taal vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
In een 2e hands winkel heb ik een soort kaft gekocht van leer, op de voorkant staat: radio en televisie. Op de achterkant staat in het klein: made in Italy. Nu ben ik gewoon nieuwsgierig naar hoe oud het is, en wanneer dit gebruikt werd.
Eerst kon ik thuis volledig beeld zien, niet zo lang geleden hebben ze het veranderd, ik weet niet wat de reden is, maar bij de meeste archieven is het wel met volledig beeld thuis te zien.
Wat voor beeld hadden de Nederlanders (mensen die in Nederland zelf woonden) van de mensen die in Nederlands-Indië woonden en wat vonden ze daarvan?
Voor mijn profielwerkstuk heb ik de mening van het Poolse volk nodig en ook als het kan de mening Hongaren of Tsjechen, maar ik weet niet hoe ik met hun in contact zou kunnen komen. ik hoop dat jullie suggesties hebben. Groetjes!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing