Wat was nou eigenlijk ; The summer of love?
ik kom er niet uit ..
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Geschiedenis. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, musea, poëzie en taal vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik kom er niet uit ..
Toegevoegd na 1 uur:
ik bedoel gratefull dead
Wat voor een gevolgen had de oorlogsdreiging en de mobilisatie voor burger uit de steden (Veenendaal, Rhenen, Wageningen). Hadden de mensen er veel last van? Of merkten ze er niet bar veel van (wel als hun man/zoon weg was...)
bij voorbaat hartelijk dank!
Marien
In Veenendaal tot wageningen is er in 1939 een groot stuk land onder water gezet(in de winter 1939-1940 kon je zelfs van Veenendaal naar Wageningenschaatsen!!). Dit was om de verwachte Duitsers tegen te houden. Deze unidaties waren deel van de grebbelinie. Ik weet al dat er de mogelijkheid was om schademelding te doen. Nu kan ik er niet veel meer over vinden. Alle informatie die u gevonden heeft, of zelf weet, is bruikbaar, dus, weet u ook maar iets heel kleins, beantwoord deze vraag!
bijvoorbaat hartelijk dank!!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing