Is er ooit een wetsvoorstel geweest om sigarettenverkoop te verbieden?
Toegevoegd na 28 seconden:
Ik bedoel behandeld in de Tweede Kamer
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Genotmiddelen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 28 seconden:
Ik bedoel behandeld in de Tweede Kamer
Ik drink haast nooit alcohol.. ik had na 3 biertjes de volgende dag een lichte hang-over en kater. Ik begreep dat het kan verschillen per persoon hoe gevoelig iemand ervoor is en dat dit kan liggen aan het lichaamgewicht (vochtpercentage).
Nu had ik twee vragen:
1. Wat is gezonder voor je lichaam weinig drinken en een kater hebben of veel drinken en geen kater hebben (ik denk weinig drinken en een kater)
2. Wat is beter voor je hersenen? weinig drinken en een kater hebben of veel drinken en geen kater hebben (ik denk wederom weinig drinken en een kater)
Ik denk dat de hersenen namelijk al te erg zijn beschadigd (verdoofd zijn) als je geen kater meer ervaart bij teveel drank en het dus wel blijft verslechteren maar je het niet meer merkt. IK BEN BENIEUWD HOE DIT IN ELKAAR ZIT!
Toegevoegd na 1 uur:
Minder drinken gaat over mezelf die weinig drinkt en een kater krijgt ... Tegenover een persoon die vaak drinkt en geen kater krijgt. Wat is gezonder en minder schadelijk.
Als ik bijvoorbeeld vaker drink dan wordt mijn kater ook minder en kan ik er veel beter tegen (jaren terug ervaren)
laatst was ik dronken, ook die avond had ik gekotst. de volgende dag was ik misselijk en ziek. maar ik kon toen niet weer kotsen. nu 3/4 weken later kan ik nog steeds geem slok alcohol drinken zonder misselijk te worden. wie kan mij helpen? ps ik weet alcohol is niet goed voor je dus graag geen kritiek :)
Ik hoor wel eens dat er dan een vlammetje kan ontstaan. Ik heb ook wel eens iemand een joint zien aansteken, zonder hem in z'n mond te doen en het daarna met de joint in zijn mond nog eens aansteken. Ik vraag me af hoe je het beste een joint aansteekt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing