Hoe herken je heroïne gebruik en wat zijn de gevolgen daarvan en hoelang duurt het voordat het lichamelijk en geestelijk uit je lichaam is verdwenen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Genotmiddelen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Normaal gesproken inhaleer je. Maar als je nu uitblaast via het filter, kan de sigaret dan doven? Ik begrijp dat je extra zuurstof toevoegt, maar is het mogelijk om zo hard te blazen dat het de temperatuur van het vuur verlaagt met gevolg dat het dooft? Of dat er teveel zuurstof bijkomt waardoor het alsnog gaat doven?
een opname in een kliniek heeft geen nut, dat helpt niet. Dat is eventjes pauze geven van 3 weken of 3 maanden. Medicatie helpt ook niet. Ik weet dat gewoon een kwestie van wilskracht is. Maar hoe ga je daar mee om? Zijn er mensen die hiermee ervaring hebben. Alle tips welkom. Moet je anders 't deze land verlaten... Ik zie NL verlaten enigste oplossing...
Ik heb niet zo veel verstand van hersenen dus kom alstublieft niet met te moeilijke uitleg ;)
Als je een drug gebruikt die het deel van je hersenen gebruikt waardoor je blij wordt, dan worden die verbindingen tussen je hersencellen toch sterker en wordt je in principe toch makkelijker blij? Net zoals je piano gaat spelen dat je daar telkens beter in wordt ?
Als ik het helemaal fout heb wil ik het graag horen ;)
groetjes
Toegevoegd na 4 minuten:
En dan bedoel ik wel als de drug is uitgewerkt.
Ik heb ruim 2 jaar af en toe coke gebruikt. Daardoor nergens last van gehad. Tot de afgelopen maand december. Toen kocht ik het zelf en gebruikte sommige weken wel 3x. Ik ben nu aan het minderen. Heb dit jaar niet nog niet gebruikt. Maar merk dat ik er heel veel aan moet denken zowat dagelijks. Heb ook overdag trek. Dit heb ik nooit gehad zo erg. Heb er aan gedacht om helemaal te stoppen maar dat wil ik eigenlijk niet. Wat is een acceptabelle recreatieve hoeveelheid om te gebruiken.
Toegevoegd na 1 minuut:
Iedereen met een nuttig/deskundig antwoord, alvast hartelijk bedankt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing