Kost Minecraft 1.8 BETA geld?
Zoja waar kan ik hem downloaden..
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Gezelschapsspellen. Vragen over games en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zoja waar kan ik hem downloaden..
Weet trouwens niet of het wel een echt 'spel' is, of dat we het zelf hebben bedacht ofzo, maar misschien kent iemand het.
Je doet het met veel mensen. Je trekt lootjes. Bijvoorbeeld ik trek persoon A. Dan moet ik proberen om A te 'tikken' terwijl niemand anders het ziet. Lukt het me; is A af; krijg ik A's lootje.
Lukt het niet (ziet iemand het); ben ik af.
Zo ging het ongeveer.
Nu, terwijl je iemand tikt zeg je de naam van het spel of een ander woordje, en dat ben ik dus even kwijt. Herkent iemand dit spel?
Het is hartstikke grappig, want je durft bij niemand meer in de buurt te komen... ;)
Je doet het trouwens wel met veel mensen, ongeveer 20-30.
Veel mensen zeggen in cod mw2 of black ops dat het op pc veel moeilijker is om te quisckscopen omdat er geen aim assist is? Nou is mijn vraag wat doet een aim assist dan?
Als ik naar de site toe ga, werkt ie niet. Er staat dan: 500 - Internal server error, dan een plaatje van een dier vervolgens onder het dier: Headache Puppy does not approve of repetitive refreshing.
Toegevoegd na 8 minuten:
Maakt het daarbij ook uit hoe breed en/of lang de puzzel is, of is het aantal stukjes altijd hetzelfde?
Toegevoegd na 10 minuten:
In mijn geval is de puzzel 50 cm bij 70 cm.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing