Hoe kan ik deze fout in Flight Simulator X verhelpen?
Ik wil flight simulator installeren, maar ik krijg deze foutmelding. Wie weet daar een oplossing voor?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil flight simulator installeren, maar ik krijg deze foutmelding. Wie weet daar een oplossing voor?
Op Windows zit het spel mijnenveger. Ik probeer het heel vaak maar het lukt me maar niet. Weet iemand hoe het moet of hoe je makkelijk kan winnen?
Alvast bedankt.
Ik zou dus met een persoon die ik heb ''ontmoet'' via Playstation Network gamesharen. Hij was zijn eigen wachtwoord vergeten. Dus gaf hij het account van iemand anders waarmee hij had gegameshared. Toen ik op zijn downloadlist keek, zag ik dat hij nogal veel DLC had, wat ik dus graag wou hebben. Toen ik een van de Add-Ons wilde downloaden, stond er dat er ''Al 5 systemen zijn geactiveerd op uw systeem/account (weet ik niet meer). Als u deze content wil downloaden, moet u een van deze systemen deactiveren. Het probleem is nu; hoe kan ik dat het beste doen zonder dat het te lang duurt? En moet ik dan een van mijn systemen deeactiveren, of moet die tweede persoon dat doen? Hulp Aub!!
Ik wil altijd al een echte game maken een shooter dus niet zoiets als klokhuis games
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing