Hoe kan dat ik niet kan joinen bij de ps3?
ik heb een ps3 en heb alleen call of duty Modern Warfare 3. en niemand kan bij joinen en ik kan bij niemand joinen hoe kan dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik heb een ps3 en heb alleen call of duty Modern Warfare 3. en niemand kan bij joinen en ik kan bij niemand joinen hoe kan dat?
ik zou graag medusa's bloed en diamanten en een harmonie pakket willen.
heb het spel officieel gekocht en heb een r4 kaartje met veel meer spellen, nu wil ik het spel dat ik gekocht heb op de r4 kaart hebben dan hoef ik niet elke keer te wisselen van kaart, en hoef ik maar 1 kaart in de ds console te houden..
ik heb het spel dus gekocht dus qua backup en kopieren mag ik dat doen? hou het spel wel voor mezelf maar die kleine kaartjes raak je zo kwijt. dus wil 1 kaart waar ik alle gekochte spellen op kan zetten.. hoe krijg ik dan het spel op de r4kaart?
Ik snap het spel niet
gta Iv doet het niet op mn pc terwijl mn pc het wel aan zou moeten kunnen volgens can you run it (zie hieronder) kan iemand mij helpen? ik kan ook niks veranderen aan de kwaliteit ofzo als ik op gta zit
Toegevoegd na 21 minuten:
ik zie ook wel dat mn grafichekaart niet goed is maar hij is niet goed volgens dit programma omdat ik boven het aanbevolen zit
Toegevoegd na 22 minuten:
klopt het is niet een gamekaart maar alle games van nu kan hij gewoon aan
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing