bestaat er alleen een pc versie voor minecraft?
bestaat er ook minecraft voor bijv. PS2 of PS3
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
bestaat er ook minecraft voor bijv. PS2 of PS3
Hallo allemaal,
Al jaren zoek ik een bepaald computerspel die ik vroeger op de pc speelde bij een vriendin.
Het was in 1993-1995. Haar (vaders) computer was toen echt een van de betere. (Sorry, weet niet precies welke, 386 of 486 denk ik?). Ik zoek er al jaren naar (google en fora hahaha), maar niemand zoekt hetzelfde ;-). Kenmerken van het spelletje:
· PC game
· 2d spel, met zicht van bovenaf (recht!)
· het is een puzzel game met 8 X 8 kamers, die tezamen een doolhof vormen, je moet alle kamers ‘behandeld’ hebben anders kun je het spel niet uitspelen/winnen.
· Je bent een blokje (a la pac man) en elke kamer bevat blokjes met verschillende kleuren. De kleur bepaalt wat je met het blokje kan doen: opeten, wegduwen enz.
· Naast het duwen/eten van gekleurde blokjes kun je bepaalde dingen verzamelen/gebruiken, uit mijn hoofd sowieso zuurstof en ‘bom’?
· Grote gok, maar kan van apogee zijn? (of heb daar te veel spelletjes van gespeeld dat het nu abusievelijk in mijn hoofd blijft hangen ;-)).
Iemand een idee??
Groetjes Tanja
Toegevoegd na 7 uur:
Dank jullie wel voor de reacties, maar supaplex is het niet ;-). Supaplex is in levels, en het spel dat ik bedoel is echt 8x8 kamers, je kunt van de ene naar de andere door deuren, en je moet ze allemaal gehad hebben voor je klaar bent. Verder hebben de blokjes meerdere kleuren, en als je ze opeet wordt de achtergrond zwart. Zo kun je goed zien welke kamer je al gehad hebt. Volgens mij moest je in al die kamers een bepaald ding zoeken
Het is zo'n 4 jaar geleden dat ik de game heb gespeeld, dus ik zal wel wat dingen fout hebben.
Het gaat over een aap (in ieder geval een dier) in een shirt. Hij moet munten pakken en aan het einde van een level een luchtballon pakken om naar het volgende level te gaan. Volgens mij zaten er ook vijanden in het spel.
Toegevoegd na 9 uur:
Het is een 3D game waarbij de camera tussen het hofd en de achterkant in zit. De camera staat ver van de aap af.
Ik heb mijn Xbox via een LAN kabel verbonden aan mijn routeren maar als ik verbinding wil maken verbind hij wel met 'network' maar niet met 'internet'
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing