Behoud je je WW-uitkering/Bijstandsuitkering als je weer gaat studeren? (MBO 4 BOL)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Uitkeringen & Toeslagen. Vragen over bankieren, belastingen, beleggen, cryptocurrency, lenen, sparen, sparen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben ontslagen bij mijn werkgever omdat ik mijn cursus niet binnen bepaalde tijd heb behaald. Ben naar het uwv geweest en zij zeggen geen recht op ww of een bijstandsuitkering. Ze zeggen je bent 21 en ga maar naar school. Dat is nu juist het probleem: om naar school te gaan heb ik een werkplek nodig. Ze kunnen je toch niet zonder geld laten, terwijl de maandelijke kosten gewoon doorgaan. Ziekenfonds - Abonnement met contract van nog 2 jaar - enz.. Hoe gaat dit in zijn werk?
ik word per 25 februari 2017 werkloos en hierop begint mijn ww uitkering ook, maar op het moment word ik niet meer ingeroosterd om te werken
Mijn vraag is of dit word aangevuld zodra het 1 maart word of dat ik een maand zonder geld moet zitten.
met voorbaat dank.
Ik heb voor de WIA in het onderwijs gewerkt voor 5 dagen. Ik kan nu 1 a 2 dagen komen werken in dezelfde functie als voordat ik in de WIA kwam. Als ik dit werk aanneem, kan ik dan mijn WIA uitkering behouden? Gaat het in de WIA om het feit wat voor werk je doet of kijken ze alleen naar je inkomsten.
Stel dat ik later in de WW kom. Kan ik dan een WW uitkering naast de WIA krijgen? Of is het dan het één of het ander?
Graag hoor ik hierover goed advies, ik zou er erg blij mee zijn!
Met vriendelijke groet,
Hinke
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing