hoe veel verdien je als juridisch medewerker met een mbo diploma?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Momenteel zit ik een beetje in een stressvolle periode.
Doordat ik niet verder kon gaan met een BOL-opleiding is me geadviseerd door school om BBL te gaan doen. Echter begint de school volgende maand en is mijn inkomen van het leerbedrijf te laag om mijn vaste lasten te kunnen betalen. Door privéredenen ben ik woonachtig op mezelf (in NL) en heb ik geen ouders die bij kunnen springen.
DUO kan me hierbij niet helpen en bij de banken kan ik door een te laag inkomen niet worden geholpen.
Overigens heb ik gezocht naar een ander leerbedrijf, maar helaas zijn alle bedrijven die ik heb benaderd al voorzien van stagiaires.
Alvast dank voor alle tips!
Ik wil graag weten hoe mensen mij vanuit het buitenland(o.a India, Amerika, Engeland) kunnen betalen voor geleverde diensten. Op een veilige manier met de minste kosten.
Zoals ik in mijn vorige vraag aangaf heeft mijn oma haar bovenbeen gebroken.
Dit is als volgt gegaan:
Meneer X kreeg ruzie met mevrouw Y. De verzorging van de instelling waar mijn oma woont was op dat moment met een andere cliënt bezig.
Mijn oma hoorde de ruzie tussen meneer X en mevrouw Y. Dus zij kwam er tussen en probeerde de boel te sussen. Meneer X draait zich naar haar om, pakt haar beet en gooit haar op de grond.
Daarbij heeft oma haar bovenbeen gebroken. Inmiddels lopen de kosten steeds verder op. Speciale matras, speciaal bed. Vervoer. De zorgverzekering betaald een aantal dingen maar niet alles.
Nu vroegen we ons af of er iemand aansprakelijk gesteld kan worden. Meneer X of de instelling. Of is het eigen schuld dikke bult?
Zowel meneer X als oma zijn beiden onder curatele en beiden hebben alzheimer.
Toegevoegd na 1 uur:
Oma, meneer X en mevrouw Y zijn alle 3 bewoners van de instelling.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing