Welk is een goede industrie om in te starten als beginnende ondernemer ?
Hierbij denk ik bvb aan een lage opstartkost, haalbare verdergaande kosten, groeipotentieel, enz...
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hierbij denk ik bvb aan een lage opstartkost, haalbare verdergaande kosten, groeipotentieel, enz...
Due to a growing market that required sufficient financing, in 2010 the company decided to change its
financing structure from a partnership to a privately held corporation. The new charter specified that
the new company would have 150,000 authorized shares with a €1 par value. A total of 100,000 would
be issued but the three partners would hold just 80% of the shares. The other 20% was sold to other
private investors who paid in a total of €100,000 for the 20% lucrative stake.
Dit is de informatie die we krijgen. Ik raak in de war bij het punt waarbij ze zeggen dat ze 150.000 toegestane aandelen met een per stuk value van €1. Want wat gebeurt er dan met de Eigen Vermogen wat er in de plaatje staat?
Is er een maximum aantal mensen om binnen te komen per pas?
In oktober heb ik voor mijn bedrijf een contract aangegaan gedurende 1 jaar voor zendtijd op een lokale omroep voor een radiospot. Echter zijn we nu zo'n half jaar verder en zie ik totaal géén rendement uit de spot. Geen enkele klant die daadwerkelijk reserveert, geeft aan mij te kennen van de radiospot. Dus ik heb zoiets van; ja, waar betaal ik dan eigenlijk voor? Is het in zo'n geval ook mogelijk het contract te ontbinden?
Je hebt een bedrijf en je levert een dienst. Prima.
Het is echter vrij moeilijk om nieuwe klanten te vinden.
Mag je dan hetzelfde werk ook tijdelijk in loondienst uitvoeren bij een bedrijf?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing