Hoe snel moet een opdrachtgever je melden dat je schade hebt veroorzaakt ? En hoe ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Of belasting betalen of aangeven bij de belasting?
Toegevoegd na 18 minuten:
En wat als je geen btw rekent maar gewoon zegt, dit kost 2,95
Ik moet voor school een taak maken omtrent het volgen.
Een bedrijf plant een reorganisatie, en voorziet deze aan het personeel te melden met een bijeenkomst.
De uitleg omtrent de reorganisatie zal 's ochtends gebeuren.
Echter moet ik er voor zorgen dat het namiddag gedeelte informeel is met een activiteit of dergelijke.
Dat gaat toch moeilijk als de mensen te horen hebben gekregen dat er een reorganisatie volgt?
Hoe kan ik dit oplossen?
Toegevoegd na 4 minuten:
Er wordt precies achter een gepast entertainment gedeelte gevraagd.
Opdracht nog niet binnen maar ik wil een klant diverse (voor)kosten laten betalen.
Toegevoegd na 32 seconden:
Voorkosten is te makkelijk lijkt me... ;-)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing