ik woon in een huurwoning. Ik wil mijn kleindochter bij mij in laten schrijven. Wat zijn haar rechten en wat zijn de gevolgen hiervan.
het huurcontract staat op mijn naam.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huren & Vastgoed. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
het huurcontract staat op mijn naam.
Wij hebben een appartement waar huurders en kopers wonen. De parkeerplaats van dit appartement, zijn de huurders en kopers verplicht om te huren. Voor de kopers wordt de huurprijs met 3% geindexeerd per jaar en voor de huurder met 1,3% per jaar.
Volgens de woningstichting is dit verschil omdat de huur van de parkeerplaats voor de huurders bij het huurcontract zit en bij de kopers is het alleen een parkeerplaats die wordt gehuurd.
Mijn huis staat te koop en maandag komt er een kijker! Nu heb ik tot een paar weken terug lekkage gehad. Lekkage was van de bovenbuurman en gaf vlekken in mijn plafond. Alles is opgelost en overgeschilderd. Moet ik dit maandag bij de bezichtiging melden? (staat te koop via Makelaarsland, dus ik doe zelf de bezichtigingen, niet een makelaar)
Het is dus overgeschilderd, en als je zo kijkt zie je er ook niks van. Alleen als je heel goed kijkt en weet dat het er zat, kan je het zien (getest met een vriendin uit de andere kant van het land die 1 keer per jaar langskomt, zij zag het niet...)
Wij willen ons huis verkopen, maar hoe vinden we de juiste makelaar en waar moeten we beslist op letten. Ik weet nu dat het een NVM makelaar moet zijn, maar zie verders door de bomen het bos niet. Alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing