Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan een werkgever onder mom slechte bedrijfsresultaten mij verplichten om op andere dagen en tijden te werken dan in mijn (parttime) contract staan ?

Ik werk 10 jaar in een bedrijf met 24H rooster vaste ochtenddiensten op zondag en dinsdag. Deze dagen heb ik vastgelegd in mijn contract. Nu wil werkgever mijn diensten in stukken hakken en mij op onmogelijke tijden laten werken (vullen van gaten in rooster). Salaris gaat er op achteruit.
Collegae die wel in een onregelmatig rooster werken zijn ingedeeld in een hogere salarisschaal. Ik heb al gezegd dat ik die hogere functie niet wens.
Werkgever wil dit doen omdat bedrijf in slecht vaarwater verkeerd...

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Ik werk in China, wat met mijn belastingen?

Mijn bedrijf regeld momenteel alles ivm mijn belastingen, vooral het verschil Belgie - China. Doch er is een regel dat ik minimum 2 jaar zou moeten blijven om geen belastingen meer te moeten betalen in Belgie. Ik ben hier nu al 17 maanden, maar nu willen ze mij terugsturen naar Belgie. Moet ik nu EN in Belgie EN in China belastingen betalen? Ik wil ze hier in China overtuigen dat vervroegd terugsturen hen ook veel geld gaat kosten en het misschien beter is om nog 5 maanden te wachten.
Ik heb alles afgezocht maar vind daar niets over terug.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing