Welke sites sponsoren jouw als je ze promoot op je youtubekanaal?
Ik heb een youtubekanaal.met per week rond de 3 videos .als ik de video upload heb ik de dag erna al 100vieuws. Weet u iemand wie ik kan promotenvoor een vergoeding?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb een youtubekanaal.met per week rond de 3 videos .als ik de video upload heb ik de dag erna al 100vieuws. Weet u iemand wie ik kan promotenvoor een vergoeding?
Beste allemaal,
Ik koop binnenkort iets wat mij $1500 dollar gaat kosten. (Incl verzendkosten!)
Aangezien ik veel gerekent heb met importkosten etc. ben ik er net niet uitgekomen.
Weten jullie hoe dit zit? En wat ik uiteindelijk moet betalen aan alle kosten?
Ik hoor het graag, want ik snap er niks meer van.
Met vriendelijke groet,!
Toegevoegd na 23 minuten:
Het gaat trouwens om Elektronica.
Op de factuur van de vereniging staat naast het lidmaatschapsbedrag een fors bedrag genoemd voor een jubileumfeest. Ik wil dit niet betalen, maar kunnen ze mij hiertoe verplichten?
Na de zomer werk ik 10 uur per week in een turnhal en krijg ik vrijwilligersvergoeding van € 7,50 bruto per uur. Hoeveel is dat als ik het om reken naar netto? Is het -21%? Of gaat er heel weinig van af?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing