Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Zorgkosten van mei 2012 afgetrokken van eigen risico 2013. Toegestaan?

Ik heb in mei 2012 een onderzoek gehad in het ziekenhuis. Ik kreeg afgelopen weekend (1 maart, dus bijna een jaar later!) pas de de mededeling van mijn zorgverzekeraar dat deze kosten worden geincasseerd met de maandelijkse zorgpremie van maart 2013. Vervolgens las ik dat ze het bedrag aftrekken van mijn eigen risico van 2013.

Ik had voor 2012 nog maar een klein beetje eigen risico staan. Als het toen was gedeclareerd, had ik niet het hele bedrag hoeven betalen. Mag dit allemaal zomaar?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing