Wat zou het uitmaken voor de economische groei als alle winkels 1 dag geen omzet maken?
Exclusief zondagen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Exclusief zondagen.
Hoeveel geld mag je als student zijnde op je rekening hebben staan zonder daar belasting over te betalen?
Stel je hebt een jaar lang een uitwonende studiebeurs gekregen terwijl je recht had op een thuiswonende beurs, moet je dit dan terug betalen en in welke wet is dit geregeld? En kan DUO vragen om een extra rente die je boven op het terugbetalen moet betalen?
Ik heb een rekening verzuimd te betalen. Uiteindelijk heb ik deze op 3-12 alsnog betaald. Nu heb ik op 5-12 een brief gehad van een incassobureau (gedateerd 4-12) met het verzoek de rekening plus incassokosten te betalen. Nu heb ik de rekening een dag van tevoren dus al betaald. Moet ik nu alsnog de incassokosten betalen? Begrijp me niet verkeerd, ik weet dat het mijn fout was dus mocht het wel zo zijn zal ik dit gewoon doen. Het lijkt me alleen wat lastiger omdat de rekening zelf al is betaald.
Hoe of wat maakt totaal niet uit.
Op de site van de bank vul ik hetzelfde salaris in bij lening als bij hypotheek.
Bij lening komt 0,- euro en bij hypotheek komt 10.000,- euro.
Waarom kan ik dan geen lening aanvragen, maar wel een hypotheek?
(Even de kans dát ik het zou krijgen van de bank daargelaten)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing