heb een schuld van 1550 bij inkasso hoeveel moet ik max? betalen per maand. inkomen 1240 .
wat is een redelijke bedrag per maand
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
wat is een redelijke bedrag per maand
Ik ben met heel weinig gekomen en ik vertrek met nog minder. En dat vind ik ook niet erg maar wil het achter me laten en heb geen zin meer in gezeur en getouwtrek. Zou ik recht hebben op enig uitkoping, zodat ik dat zou kunnen gebruiken om te zeggen: vergeet niet dat ik zelfs aanspraak maak op waarde van het huis of uitkoping van de inboedel. En ik dat eigenlijk dus als stok achter de deur kan gebruiken, wanneer ze ook nog wil dat ik dweil en emmer terug breng.
Mijn baas wil de personeelskorting beëindigen. Ik werk op een tankstation en een jaar geleden heeft hij de personeelskorting al beperkt.
Maar voor het komende jaar wil hij hier helemaal van afzien. ik weet dat het een soort service is om korting te geven voor je personeel maar vroeg me gewoon af of hij zomaar voorwaarde hierin mag wijzigen.
Ik ben benieuwd of de bank verplicht is om een melding te maken aan de belastingdienst? Zo ja, bij welk spaarsaldo van een gezamenlijke e/o rekening?
Een domeinnaam registrator (Hosting.nl) heeft al een aantal keer een jaartermijn afgeschreven van mijn rekening, voor een domeinnaam wat ik onderhand al jaren niet meer bezit.
Het ging om een domeinnaam wat ik als particulier bezat, dus ik heb/ben geen bedrijf.
Ik heb 2 maanden geleden met ze gemailt, waarbij ze toegaven dat ze fout zaten met hun administratie en dat ze het verschuldigde bedrag zouden terugstorten.
Constateer zojuist dat ze het verschuldigde bedrag gewoon weer afgeschreven hebben.
Ben een beetje klaar met deze mensen, want ondanks dat ik altijd vriendelijk en correct ben gebleven heb ik al gedonder met ze sinds 2009 en vooral met hun (schijnbaar) compleet chaotische administratie.
Kan ik als particulier tegen dit bedrijf zeggen dat ze binnen 14 dagen moeten betalen? Is hier wettelijk iets in geregeld voor particulieren?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing