Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan het,dat je de sleutels van een koopwoning krijgt maar dat de lening nog niet goedgekeurd is?

"We hebben dus dinsdag de sleutel gekregen van onze nieuwe woning,maar moeten nog een bericht krijgen als onze lening is goedgekeurd(nu 3weken aan het wachen),kan dit wel,want we willen nu natuurlijk beginnen met een aantal werken,maar stel dat de lening niet goedgekeurd word,dan is toch alles vr nx! Zij zeiden dat het allemaal wel in orde zou zijn maar ja,je wilt het tch liever zwart op wit! Zouden we beginnen met de werken of niet? Het is nu ook ng een week solden natuurlijk!! :)

(PS:het is een sociale woonwijk)"

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Lenen

Kan je een doorlopende reisverzekering van de ING nog wijzigen als je de polis binnen hebt gekregen?

Ik kreeg vandaag de polis binnen voor de doorlopende reisverzekering bij de ING voor ons gezin. Die nieuwe periode gaat over 3 dagen in. De reisverzekering wordt automatisch elk jaar verlengd.

Ik zag dat er ook extra werelddekking bij zat (25 euro). Ik ben niet van plan op wereldreis te gaan. Dit is er kennelijk bijgekomen doordat ik vorig jaar een keer naar Amerika ben gegaan.

Kan je bij de ING dit nog wijzigen op korte termijn? De periode is nog niet ingegaan, maar is al over enkele dagen.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing